Vitamīns B17 – Vēža Iznīcinātājs. Šie Cilvēki Nesaslima Ar Vēzi Tikai Tāpēc, Ka Uzņēma Šo Vitamīnu
Piemēram, iedzīvotāji Hunza ielejā, uz robežas starp Pakistānu un Indiju,
kam aprikožu un riekstu čaumalas ir neatņemama uztura sastāvdaļa.
Katru gadu, pat pēc aprikožu koku noziedēšanas un aprikožu neēšanas, viņi patērē īpašu dzērienu, kas pagatavots no ūdens un žāvētām aprikozēm.
Saskaņā ar Dr. Ernst Gebelsa Jr. teikto / bioķīmiķis no Sanfrancisko / vēzi neizraisa nezināma baktērija, vīruss vai toksīni, bet drīzāk vitamīnu deficīts, kas vērtīgo uzturvielu trūkuma mūsdienu cilvēku uzturā dēl, izraisa saslimšanu.
Pagājušā gadsimta piecdesmitajos gados viņš atklāja, ka vitamīns B17 ir nekaitīgs cilvēkiem. Viņš pat injicēja to dzīvniekiem un sev, izvairoties no saindēšanās. Gebels nomira 1996. gadā 85 gadu vecumā.
Citi ieguvumi saistīti ar vitamīnu B17 ietver samazinātas artrīta sāpes, pazeminātu asinsspiedienu un tonizētu organismu.
Vitamīna avotu B17
B17 vitamīnu Augstā koncentrācijā satur, ķiršu, persiku, aprikožu un rūgto mandeļu sēklās.
Citi vitamīna B17 avoti ir Indijas rieksti, plūmes, cukurniedres, cidonijas, kāposti un āboli, avenes, kazenes, prosa, mieži, brūnie rīsi.
Diedzētas pupiņas, lēcas un lucernas arī ir lielisks vitamīna B17 avots. Tiek uzskatīts, ka vairāki aprikožu kauliņi dienā sniedz labu amigdalīna daudzumu organismā.
Kaitējumi, kas saistīti ar vitamīnu B17.
Ir nepieciešams būt uzmanīgiem ar aprikožu kauliņu patēriņu, jo lielos daudzumos tas var būt indīgs un bīstams.
Tiek uzskatīts, ka amigdalīna saturs, 50 aprikožu kauliņos ir ārkārtīgi bīstamas veselībai. Amigdalīna letālā deva ir 1 grams un satur aptuveni 100 riekstu.