Vai Jūs Lietojat Kanēli, Kas Importēts No Ķīnas? Uzzini Vai Tas Ir Īsts, Vai Mākslīgi Radīts, Kas Tavam Organismam Var Nodarīt Milzu Kaitējumu!
Pareizs uzturs ir arī veslīgs dzīves veids.Tomēr, ir vērts lasīt etiķetes un izvēlēties to,kas jums būtu visvairāk nepieciešams. Šodienas raksts ir vērsts uz kanēļa un to, kā jūs varat atpazīt tā kvalitāti atbilstoši.
Sākotnējais Ceilonas kanēlis atrodams veikalos vairākās variācijas, piemēram, kanēli, cassia kanēli vai Saigon kanēli. Kaut arī kanēlis ir ļoti veselīgs, ir daži to veidi, kas ir pildīti ar kaitīgām piedevām, kas aizvada prom no tās derīgās īpašības.
Atšķīrības:
Īsts kanēlis cēlies no valstīm, piemēram, Šrilankas, Indijas, Madagaskaras, Brazīlijas, vai Karību jūras reģiona. Bieži vien mēs atrodam lētākas versijas kanēlim, kas galvenokārt tiek ražotas Ķīnā, Indonēzijā un Vjetnamā.
Otra lieta, ir veids, kā kanēlis izskatās un smaržo. Veikala kanēlis parasti ir tumši sarkanbrūns un tam ir spēcīga pikanta garša, bet sākotnējais kanēlis ir spilgtāka krāsā un tam ir saldāka un vieglāka garša, vienlaikus ieviešot spēcīgu aromātu.
Galu galā, lieta, kas jāpatur prātā, pērkot kanēli, vai tas satur tās lielāko savienojumu, kumarīnu. Ceilonas kanēlis ir ap 0,017 g / kg, un atlikušie kanēļa veidi piedāvā 2.15-6.97 g / kg kumarīna.
Šis savienojums ir spēcīgs antikoagulants, tādējādi cilvēki, kas tiem ,kas lieto varfarīnu vai līdzīgas zāles nav ieteicams lietot kopā ar šo.
Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu!