Uzzini, kā pasargāt māju un mājiniekus no slimībām un strīdiem!
Vai esi pamanījis, ka katrā mājoklī ir sava sajūta? Citā tu jūties labi un omulīgi, bet citā – ne pārāk. Tas nav saistīts tikai ar neveiksmīgu interjeru. Daļa šīs sajūtas slēpjas telpu enerģētikā. Ir slikti, kad tās nav, bet vēl sliktāk – kad tā ir negatīva.
Slikta telpas enerģētika izraisa nogurumu un aizkaitinātību, strīdus, liekus tēriņus, kā arī slimības un ģimenes izjukšanu! Šajā rakstā uzzināsi, kā noteikt telpas enerģētiku, un kā to mainīt.
Pazīmes, ka mājās ir negatīva enerģija:
- Parazītu parādīšanās.
- Mantu pazušana.
- Mājdzīvnieku un mājinieku bieža saslimšana.
- Istabas augu bojāeja.
- Elektroierīču sabojāšanās bez manāma iemesla.
- Biežas santehnikas problēmas.
- Durvju un vējlodziņu kustēšanās.
- Nepatīkami aromāti.
- Bieži konflikti starp mājiniekiem.
- Apātija, nogurums.
- Slikts miegs, nakts murgi.
- Ciemos bijis nelabvēlīgs cilvēks,
- Mājās kāds nomiris.
- Ja iepriekšējie mājas saimnieki bijuši nelabvēlīgi cilvēki.
Ja arī tavās mājās esi pamanījis kādu no pazīmēm, vajag sākt domāt par to, kā mājokli glābt. Taču nesatraucieties, visas turpmāk minētās metodes ir ļoti vienkāršas un neprasa daudz piepūles.
Lūk, kā vari atbrīvot māju no nelabvēlīgās enerģijas.
1. Attīri pats savu enerģētiku. Arī tu vari savās mājās ienest nelabvēlīgu enerģētiku. Lai sevi attīrītu, jāieiet sāls dušā, jo sāls ir enerģijas pavadonis un spēj to uzkrāt. Savienojumā ar ūdeni, sāls to nomazgā. Ierīvē ķermeni ar parasto sāli un tad to noskalo. Galvenais, esi labā noskaņojumā un domā par to, ka tagad atbrīvojies no visa negatīvā.
- Atbrīvojies no visa nevajadzīgā. Arī mantas uzkrāj enerģiju, tāpēc ir svarīgi atbrīvoties no mantām, kuras tev vairs nav vajadzīgas, īpaši no tām, kuras saistās ar nepatīkamām atmiņām. Viss, kas netiek izmantots ilgāk par gadu, uzkrāj negatīvo enerģiju. Pirms sāc šķirot mantas, atver visas durvis un logus – tādā veidā ar caurvēju izvēdināsi negatīvo enerģiju. Apģērbies vienkārši, nevelc rotaslietas. Esi neitrālā noskaņojumā. Svarīgi atbrīvoties no ieplīsušiem traukiem, arī tad, ja uz tiem ir tikai skrāpējums, arī netīrus traukus nevajag glabāt. Arī ar apģērbu ir tas pats – vai nu nodod to labošanai vai met ārā. Uzmani pulksteņus, baterijām tajos vienmēr jābūt jaunām. Pēc tam kārtīgi notīri visus spoguļus. Ja spogulis ir jau no iepriekšējiem mājas saimniekiem, tad tos ieteicams izmest.
Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu