Pēc Šī Izlasīšanas, Jūs Vairs Nekad Mūžā Neizmantosiet Plastmasas Plēvi
Izmantojot oksidatīvo stresu , šīs ķīmiskās vielas var sabojāt arteriālās sienas. Šis bīstamais process var izraisīt tiešu sirds šūnu bojāšanos.
Leonardo Trasande , vadošais pētnieks no Ņujorkas Universitātes Medicīnas skolas, par to teica. Viņš arī sacīja: “Mēs apzināmies, ka ftalātu ķīmiskās vielas sasniedz pārtikas produktus, izmantojot plastmasas cimdus un iesaiņojumus.
Bet tie atrodas arī kosmētikā un PVC grīdās. Šīs ķīmiskās vielas var ietekmēt sirds veselību. Pusaudžiem un bērniem ir ieteicams ierobežot saskarsmi ar viņiem. “
Siltums un plastmas nemiksējas
Ir daži pierādījumi, kas norāda, ka siltums izraisa aktivizē plastmasas izstrādājumos esošās ķīmiskās vielas, lai panāktu pārtikā un dzērienos noplūdi. Ir šausminoši atzīmēt, ka tieši siltums var izraisīt ķīmisko vielu noplūdi līdz pat 55%.
Kamēr mēs esam domājam apr ķīmisko vielu noplūdi , saskaņā ar Nacionālā vides veselības zinātnes institūtu teikto, nevajag mēģināt sildīt mikroviļņu krāsnīs paredzēto pārtiku plastmasas traukos. Vēža pētījumi Apvienotajā Karalistē neliek domāt, ka plastmasas plēve pieskaras ēdienam, kamēr tas tiek uzkarsēts.
Pirms 2006. gada ASV plastmasas apvalku galvenokārt izgatavoja ar PVC, kas sastāv no vinilhlorīda. Tas ir atzīts, kā cilvēku vēža izraisītājs.
Piekrists, tagad vairumā produktu nav ftalāta, un tā vietā ir PVDC (polivinilidēnhlorīds) vai LDPE (zema blīvuma polietilēns).
Tomēr jāpievērš uzmanība tam, ka ar LDPE veidotajiem plastmasas plēvēm var būt DEHA (diethylhexyl adipate). Tas var potenciāli izjaukt endokrīno funkciju, un tas saistīts ar zemu vīriešu auglību un krūts vēzi sievietēm.
Bet vēl jo vairāk vērts atzīmēt, ka nav pienākuma norādīt ķīmisko lietojumu uz produktu kastēm. Tāpēc, lai saglabātu drošību, vislabāk to vairs nevajadzētu pirkt.
Dienas beigas
Tātad, ko darīt, sildot pārtiku mikroviļņu krāsnī? Vienkārši, pārklājiet ēdiena plāksni ar kaut ko citu, vai pat varat izmantot papīra dvieli.
Tas ir Austinas Universitātes (ASV) Andrea Gore universitātes farmakoloģijas profesora ieteikums. Viņam vajadzētu zināt, par ko viņš runā, jo viņš ir izpētījis ķīmisko vielu ietekmi uz reproduktīvo funkciju.
Viņš arī piebilst, ka, lietojot pārtiku, viņš izmanto tikai keramiku vai stiklu. Turklāt, ja jūsu ledusskapī liekat atdzesētu ēdienu, kuram jāuzliek plastmasas plēve, pārliecinieties, vai tā ir noņemta pirms atkārtotas sildīšanas.