Pamosties Nakts Vidū – Vienā Un Tajā Pašā Laikā? Uzmanies, Jo Lūk, Ko Tas Patiesībā Nozīmē
Ir iekšējās sistēmas un pulksteņi, kas piemīt cilvēkiem, tie palīdz mūsu ķermeņa funkcijām.
Mūsu garīgā un fiziskā veselība ir tieši saistītas.
Tradicionālās ķīniešu medicīnas metodes pievērš īpašu uzmanību enerģijas izvietošanas un pārvietošanās veidiem dažādās ķermeņa daļās dažādos laikos.
24 stundu ciklā, jūsu organisms velta dažādu enerģijas avotu dažādu orgānu.
Ja jūs vienlaikus pastāvīgi pamodosieties, tas var nozīmēt, ka daži no jūsu enerģijām tiek bloķēti vai nepareizi novirzīti. Tas izjauc mūsu dabisko līdzsvaru un ciklu. Jūsu orgāniem ir vajadzīga enerģija, lai dziedētu un darbotos.
Šeit ir saraksts ar laikiem un ar tiem saistītajiem orgāniem. Daudzi no šiem traucējumiem ir jāapskata fiziski un emocionāli. Jums vajadzētu pārskatīt to, ko un kad esat ēduši, jo tie var būt jūsu simptomu iemesli.
Mošanās laiki un to nozīme.
21:00 līdz 23:00
Šis ir vidējais laiks, kad lielākā daļa cilvēku cenšas aizmigt. Tas ir laiks, kad mūsu endokrīnā sistēma atkal līdzsvaro un tiek papildināta ar fermentiem.
Endokrīnā sistēma pārvalda hormonus un vielmaiņu. Ja jums šajā laikā ir grūti aizmigt, jūs varētu būt iestrēdzis lidojuma vai cīņas režīmā.
Jūs joprojām esat garīgi iestrēdzis dienas notikumos vai jau gatavojies rītdienas izaicinājumiem. Atkārtojiet pozitīvās mantras un atlaidiet veidojumus, kas izraisa spriedzi.
Ja jūs ēdat slikti vai ir pārāk vēlu dienā, tas var izraisīt arī bloķēšanu.
Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu