Lūk, Ko Alkohols Patiesībā Nodara Tavām Smadzenēm – Ārprāts!

Kā alkohols darbojas kā stimulants.
Galu galā alkohols ir vairāk kā depresants. Ja tu dzer to, alkohola saturs asinīs palielinās, kas darbojas kā stimulants un izraisa šādas problēmas:
– ķīmiskas reakcijas un satraukuma rezultātā var celties norepinefrīna līmenis;
– smadzeņu priekšējās daļas aktivitāte samazinās, kā arī tiek ietekmēta daļa, kas atbild par lēmumu pieņemšanu un racionālu domāšanu;
– aktivitāte deniņu garozā, kā arī daļā, kas atbild par jaunu atmiņu veidošanos, samazinās;
– samazinās aktivitāte galvas smadzenītēs, kā arī daļā, kas atbild par kustību kontroli.

Alkohols vidējos daudzumos var izraisīt neapdomību, aptumšošanos, atmiņas traucējumus, kā arī problemātisku lēmumu pieņemšanu. Savukārt lielos daudzumos alkohols izraisa nespēju domāt abstrakti, samazina smadzeņu izmēru, kā arī izraisa atmiņas un vizuālos zudumus.

Kā alkohols darbojas kā depresants.
  Brīdī, kad tu pārstāj dzert, alkohola līmenis asinīs kritīsies un tam ir negatīva ietekme uz smadzenēm. Tieši tāpēc daudzi cilvēki kļūst miegaini pēc dažiem dzērieniem vai pat aizmieg.

 Spirituālā alkohola ietekme.
Daudzi pētījumi skaidro, ka cilvēkus, kuri ir spirituāli, ietekmē citādāk. Kentukī universitātes pētnieki apgalvo, ka, jo reliģiozāks cilvēks ir, jo agresīvāks viņš kļūs alkohola ietekmē.

No otras puses, kāds pētījums apgalvo, ka lūgšanas, spiritualitāte un meditācija ir ļoti pozitīva tiem, kuri atkopjas no alkoholisma.

Secinājumi:

Nav svarīgi, vai tu lūkojies uz alkohola no zinātniska vai spirituāla skatupunkta, viens ir skaidrs – dzeršana izmaina veidu, kā tu domā un rīkojies, un tā nespēs tevi atturēt no impulsīvu un muļķīgu darbību veikšanas, tai skaitā nokrišanas vai zvanīšanas bijušama draugam vai draudzenei.

Tev tas var patikt vai nepatikt, bet alkohols ir liela sabiedrības daļa, un no tā izvairīties pavisam ir ļoti grūti. Tomēr ir jāatcerās, ka alkohols jālieto samērīgos daudzumos.

You may also like...