12 Nelaimīgu Cilvēku Ieradumi – Un Kā No Tiem Atbrīvoties?
Būt laimīgam – ikviena cilvēka sapnis. Mūsu ieradumiem ir ļoti liela ietekme uz to, kā mēs pavadām dzīvi, cik veiksmīgi un laimīgi esam. Ieradumi, tā ir panākumu atslēga.
Lai arī daudzi uzskata, ka būt nelaimīgam un depresija ir viens un tas pats, tā gluži nav. Depresija ir ķīmiska nelīdzsvarotība smadzenēs, savukārt tas, ka jūtamies nelaimīgi, ir vienīgi mūsu ieradumu un darbību rezultāts. Ieskatīsimies 12 ieradumos, kas raksturo nelaimīgus cilvēkus.
1. Nepārtraukta sūdzēšanās.
Sūdzēšanās par jebko, pat vismazāko lietu, var tevi padarīt nelaimīgu. Cilvēki, kuri bieži sūdzās, ir negatīvi un visbiežāk arī nelaimīgi. Mums visiem ir problēmas – pelnītas vai nepelnītas, tomēr tām ir jāmeklē risinājumi sūdzēšanās vietā, jo tā neko neatrisinās.
2. Sevis un citu kritizēšana.
Tas, kā mēs domājam par sevi un citiem, ir ļoti nozīmīgs faktors mūsu labsajūtā. Ikvienam ir nepieciešams justies pozitīvi attiecībā uz sevi, pieņemt pieļautās kļūdas un turpināt dzīvot. Svarīgi ir pieņemt līdzcilvēkus tādi, kādi viņi ir, nevis kritizēt.
3. Materiālistiska domāšana.
Būsim godīgi, mēs dzīvojam ļoti materiālistiskā sabiedrībā, kur nauda ir noteicēja lomā. Mums nepārtraukti piedāvā reklāmas ar jaunākajiem telefoniem, mašīnām, datoriem, kas sola labāku dzīvi. Lai arī iepirkšanās var tevi padarīt laimīgu uz īsu brīdi (ja pieņemam, ka precei nav aktuāla nepieciešamība), tomēr ilgtermiņā laimīgāks tu nekļūsi. Tā vietā, lai tērētu naudu nevajadzīgās precēs, labāk ieguldi to ceļošanā vai hobijos.
4. Atkarības.
Visu ar mēru – tam ir ļoti liela nozīme ikdienas dzīvē, jo cilvēks ir būtne, kurai ir tieksme nejust robežas. Pāris dzērieni pēc smagas nedēļas nav nekas nosodāms, tomēr tiem ir tieksme pārvērsties par pāris dzērieniem pēc katras darbadienas. Tā vietā, lai meklētu glābiņu apreibinošās vielās, labāk ieguldīt laiku hobijos.
Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu